MÖBLER / Bord / Skrivbord 7674093
nr 767 4093
Skrivbord
Jugend, längd: 145, djup: 88, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:08:05
500 kr
550 kr
850 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.